Bowling

Bowling

Bowling bar Stone se nachází téměř v centru Benešova, v klidné a přesto velmi dobře dostupné části. Bowling bar prošel na sklonku roku 2011 rozsáhlou rekonstrukcí, po které jistě oceníte nejen krásné nové interiéry, ale především vysokou kvalitu nových bowlingových drah značky Brunswick. Naše technologie Brunswick automatických stavěčů GS-X a scoringu VECTOR umožňuje speciální tréninkový mód.

Máme nainstalovány 4 profesionální dráhy Brunswick ANVILANE GLOW, scoringový systém VECTOR v konfiguraci s dotykovými LCD na hráčských konzolách. K tomu 32" LCD obrazovky s výsledky pro přehledné a čitelné zobrazení. Samozřejmostí je zapůjčení speciálních bot na bowling. Pro ty z Vás, kteří o zapůjčení bot nemají zájem, připomínáme, že na dráhu je povolen vstup pouze v čistých botách se světlou podrážkou.

Kulečník

V oddělené části baru si můžete zahrát kulečník nebo karambol.

Šipky

Elektronické šipky jsou skvělou zábavou pro všechny. K dispozici je Vám celá řada her, které lze snadno na našem automatu DIAMOND DARTS III. nastavit. Na našem terči je standardně nastavená hra 301 a 501. Stejně snadno nastavíme i počet hráčů. Ten se pohybuje od jednoho sólo hráče až po osm. Ti se pak jednoduše střídají v házení, tak jak si určí pořadí a automat je mezi sebou přepíná a počítá každému body. Běžně můžeme hrát třeba tak, že se nastaví počet bodů a ten kdo ho dosáhne první, vyhrává. Nebo můžeme naopak začínat s daným počtem bodů, které se nám po každém odhozu odčítají, a vítězem se stává ten, kdo má jako první nulu, ale ne víc ani míň (hra 301, 501). Pokud se blíží nule, musí hodit přesně tolik, kolik do nuly zbývá, pokud hodí více, hod se nepočítá a na řadě je soupeř. Tím se může hra značně prodloužit a stát se více napínavou. Na našem terči lze hrát soutěže Unie šipkových organizací. V případě vašeho zájmu Vám pomůžeme zajistit vše potřebné pro uspořádání turnaje (zaškolení rozhodčích, herní plán, poháry...).

Sportovní přenosy

Sportovní přenosy můžete sledovat v pohodlí restaurace na velkoplošném plátně o rozměru 200 x 151 cm. Přijďte a zažijte neopakovatelnou atmosféru ve společnosti ostatních sportovních nadšenců.

Více také na www.bowling-benesov.cz

mail

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK A ZÍSKÁTE AKTUÁLNÍ INFORMACE O SEZÓNNÍCH AKCÍCH A ZAJÍMAVÝCH SLEVÁCH NEJEN PRO VŠECHNY MILOVNÍKY GOLFU…